30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel kamu spotu

Milli Savunma Bakanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümü için kamu spotu hazırladı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafınca Büyük Saldırı’un 100’üncü yıl dönümü için kamu spotu reklamı hazırlandı. Hazırlanan kamu spotunun, 26-30 Ağustos tarihleri içinde televizyonlarda gösterime başlayacağı açıklandı.

MSB’den meydana getirilen açıklamada, “Bu Ağustos’ta, asil milletimizin canından aziz bildiği mukaddes vatanını her ne pahasına olursa olsun koruyacağının ve Anadolu’nun ebediyen Türk yurdu olarak kalacağının tüm dünyaya ilanı olan Büyük Saldırı’un 100’üncü yılını kutlamanın gurur, onur ve heyecanını hep beraber yaşıyoruz” denildi.

Kurumlara verecekleri destek için teşekkür edildi, kamu spotunun; inancı, karakteri ve kültürü hiçbir süre esareti kabul etmeyen asil milletin ve bağrından çıkan kahraman ordusunun bir yüzyıl ilkin verdiği destansı mücadeleyi anlattığı açıklandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Milli Savunma Bakanlığı'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel kamu spotu 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel kamu spotu için yorumda bulun

    30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel kamu spotu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel kamu spotu için ilk yorumu yapabilirsin.